نتایج جستجو برای عبارت :

ترمه بافی

ترمه , نوعی پارچه گران‌بهای بافته‌شده از الیاف بسیار لطیف است که از صنعت های دستی نساجی نفیس کشور‌ایران است . نقش‌های منحنی نظیر بته جقه و گل‌های شاه‌عباسی در رنگ‌های مختلف در ترمه به کار میرود .ترمه با طرح‌های مضاعف متنوعی در نقاط متفاوت جمهوری اسلامی ایران بافته می‌گردد و ترمه یزد به زیبایی زیاد دارای شهرت است . برای ترمه‌بافی از ابریشم و پشم مرغوب با الیاف بلند به کار گیری می‌نمایند . نخ‌ها با رنگ‌های گیاهی و مواد تصنعی ارگانیک , و
ترمه
ترمه، نوعی پارچه گران‌بهای بافته‌شده از الیاف بسیار لطیف است که از صنایع دستی نساجی نفیس ایران می‌باشد.نقش‌های منحنی مانند بته جقه و گل‌های شاه‌عباسی در رنگ‌های مختلف در ترمه به کار می‌رود.

ترمه با طرح‌های بسیار متنوعی در نقاط مختلف ایران بافته می‌شود و ترمه یزد به زیبایی بسیار معروف است.برای ترمه‌بافی از ابریشم و پشم مرغوب با الیاف بلند استفاده می‌کنند. نخ‌ها با رنگ‌های گیاهی و مواد مصنوعی طبیعی، و بیشتر به رنگ‌های عنابی،
ست ترمه 3 تکه هاشمی طرح شاه پرند سرمه دوزی شده از سری کارهای مشترک اصفهان و یزد می باشد. پارچه ست 3 تکه ترمه هاشمی شناسنامه دار یزد توسط هنرمندان اصفهانی سرمه دوزی شده تا زیبایی بیشتری به آن ببخشد. ترمه هاشمی طرح شاه پرند یکی از پرطرفدار ترین طرح های موجود ترمه در بازار است.  ترمه هاشمی قیمت مناسبی دارد و اکثر مشتریان می توانند آن را تهیه کنند. ترمه هاشمی اصفهان , تهران و سایر شهرها نماینده ترمه هاشمی استان یزد، یزد می باشند. استفاده از رومیز
بقچه ترمه هاشمی طرح باغ بهشت نمونه زیبایی از هنر ایران زمین است. رومیزی ترمه هاشمی طرح باغ‌بهشت شناسنامه دار با 10 رنگ ابریشم هنر مردمان یزد , شهر بادگیرهای بی همتاست. خرید ترمه هاشمی برای علاقه مندان به هنرهای دستی ایرانی از هر کجای کشور بصورت آنلاین و با چند کلیک امکان پذیر می باشد. ترمه هاشمی یزد از برندهای معروف پارچه ترمه است که در سال های اخیر بین مشتریان محبوبیت خاصی پیدا کرده. از بقچه ترمه برای نگهداری پارچه و لباس های با ارزش استفاد
بقچه ترمه هاشمی طرح کج راه یکی از زیباترین طرح های سنتی ترمه شناسنامه دار هاشمی می باشد. شما می توانید از ترمه هاشمی اصل یزد طرح یاقوت کج راه برای زینت بخشیدن به میزهای پذیرایی خود استفاده کنید. بر اساس کیفیت بالا و برند معتبر این شرکت , قیمت ترمه اصل هاشمی یزد مناسب بوده و اکثر مشتریان قادر به تهیه آن خواهند بود. ما سعی کرده ایم تا انواع ترمه هاشمی را به شما معرفی کرده تا با دست بازتری و بر اساس سلیقه شخصی سفارش خود را انتخاب کنید. رومیزی ترم
ست 4 تکه رومیزی ترمه یزد طرح چهل ستون یکی از محبوب ترین محصولات ترمه شناسنامه دار هاشمی است. این ست 4 تکه سرمه دوزی شده کار دست هنرمندان اصفهان است . پارچه ترمه هاشمی بسیار زیبا و باکیفیت است که با سرمه و ملیله دوزی بر روی آن ارزش بیشتری نیز پیدا خواهد نمود. مشاهده مشخصات، قیمت و خرید ست 4 تکه رومیزی ترمه یزد طرح چهل ستون از طریق سایت براحتی امکان پذیر می باشد. استفاده از رومیزی ترمه هاشمی می تواند جلوه بسیار زیبایی به دکوراسیون منزل شما دهد. هم
ست 5 تکه رومیزی ترمه سالاری طرح بهار یکی از طرح های زیبای برند ترمه سالاری استان سزد می باشد. شما می توانید به استفاده از ست رومیزی 5 تکه ترمه سالاری طرح بهار اصل و شناسنامه دار جلوه زیبایی به دکوراسیون منزل خود بدهید. کیفیت و زیبایی ترمه سالاری یزد بر هیچ کس پوشیده نیست و این برند توانسته با ارائه طرح های زیبا و با کیفیت محبوبیت خود را در بین طرفدارانش بیشتر کند. ترمه سالاری جزء بهترین ترمه یزد محسوب میگردد.  ترمه سالاری تهران و سایر شهر های
ست ترمه 5 تکه هاشمی طرح شاه پسند ممتاز را می توان از محبوب ترین ست های ترمه یزد دانست. شما می توانید برای میزهای پذیرایی منزل خود با توجه به دکوراسیون و چیدمان آنها از ترمه هاشمی طرح شاه پسند ممتاز استفاده نمائید. فروش ترمه به مشتریان عزیز در هر ساعتی از شبانه روز و از طریق سایت امکان پذیر می باشد. استفاده از رومیزی های زیبا با طرح های سنتی و رنگ های شیک می تواند حال و هوای میزهای پذیرایی شما را در میهمانی ها بخوبی تغییر دهد . قیمت ترمه یزد بسی
بقچه ترمه هاشمی طرح سپهسالار یکی از محبوب ترین محصولات صنایع دستی استان یزد می باشد. طرح و رنگ های زیبای بکار رفته در بافت پارچه رومیزی ترمه هاشمی طرح سپهسالار باعث شده تا محبوبیت بالایی داشته باشد. ترمه شناسنامه دار هاشمی اصل از پر فورش ترین انواع پارجه های ترمه ایرانی محسوب می شود. شما می توانید برای زینت بخشیدن به دکوراسیون منزل خود از ترمه هاشمی یزد طرح سپهسالار با 16 رنگ ابریشم استفاده کنید. قیمت رومیزی ترمه یزد مناسب و قابل خرید برای
رومیزی ترمه هاشمی را می توان از کاربردی ترین محصولات مورد علاقه بانوان دانست. ظاهر زیبای رومیزی ترمه ابریشمی هاشمی طرح یاقوت به شما امکان می دهد از آن در انواع دکوراسیون های منزل برای کاربردهای مختلف استفاده گردد. ترمه هاشمی اصل یزد یکی از شناخته شده ترین ترمه های اصیل ایرانی است. خرید ترمه در تهران و سایر شهرهای کشورمان بصورت آنلاین انجام می شود. رومیزی ترمه مربع می تواند به عنوان بقچه برای نگهداری پارچه و لباس های شما استفاده گردد. فروشگا
رانر ترمه هاشمی سرمه دوزی طرح شاه پرند از سری محصولات تکی سرمه دوزی شده است. رانر در چیدمان منزل کاربرد زیادی دارد. معمولا از آن برای تزئین میز نهارخوری و پذیرایی استفاده می شود. قیمت رومیزی سرمه دوزی شده بر اساس زمان و کار انجام شده بر روی آن محاسبه می گردد. به جرات می توان گفت شاه پرند زرشکی سرمه دوزی از محبوب ترین کار های ترمه است. رانر ترمه ابریشمی سرمه دوزی طرح شاه پرند بسیار با کیفیت و زیباست شما می توانید بدون محدودیت از آن در هر کجا که
بقچه ترمه سرمه وملیله دوزی شده شناسنامه دار هاشمی یکی از بهترین انواع ترمه موجود در بازار است. رومیزی ترمه هاشمی طرح شاه پسند می تواند زیبایی خاصی به میزهای پذیرایی شما دهد. شما می توانید با رومیزی ترمه اصفهان جلوه سنتی به دکوراسیون منزل خود بدهید. از این بقچه کار شده زیبا برای نگهداری انواع پارچه و لباس هم استفاده می شود. قیمت رومیزی ترمه یزد مناسب است و شما می توانید آن برای سرویس های پذیرایی در سایزهای مختلف تهیه نمائید. سرمه دوزی های هن
نمونه ای از دوخت ذغره و گلهای نگینی با سرمه و مروارید را در زیر می بینید که توسط خانم مهری صالحانی از آموزشگاه شب افروز، بر روی پارچه ترمه؛ دوخته شده است. طرح مورد استفاده بر روی این ترمه ترکیبی از یک بته جقه با چند شاخه و گل می باشد که در دوسمت رومیزی به صورت رانر ؛ قرار گرفته و با استفاده از تکنیک های مختلف ذغره ، سرمه و مروارید دوخته شده است. 
شما نیز ببینید و لذت ببرید.

ادامه مطلب
برای مجموعه سوالات قانون محاسبات عمومی کتاب مجموعه سوالات قوانین مالی و محاسباتی و اداری تالیف آرش شمسه از انتشارات ترمه به شما پیشنهاد می‌شود.  با مطالعه کتاب به بالاترین درصد در آزمون های پیش رو خواهید رسید چرا که از خط ب خط قانون سوال طرح شده است.
  تلفن مستقیم سفارش خرید کتاب تضمینی مجموعه پرسش های چهارگزینه ای قوانین مالی و محاسباتی و اداری تالیف آرش شمسه - نشر ترمه 
                                           ۰۹۳۵۳۵۷۰۳۷

خونه پر از حال خوش بود. خونه به اعتبار آدمهاش خونه میشه و صدای خنده هاشون دوباره خونه رو خونه کرد...علی و پرهام فوتبال دستی بازی میکردن. فرشید و بابا حکم؛ سپهر و سعید شطرنج. مریم و ستایش و ترمه ترنم هم منچ...
شما تصویری از این قاب که توصیفشون کردم می دیدین عاشقشون نمیشدین؟!
مریم برای ترمه و ترنم لباس عروس خریده و بهشون میده بپوشن بازی کنن کثیفش کن شیطونی کنن. از لباس عروس کوچولوی بچه ها به عنوان لباس مهمونی استفاده نمیکنه. گفتم وقتی به چنین قیمتی خریدی چرا شده لباس بازی بچه ها؟ گفت دوست نداشتم این رویای همه چیز رو در عروس شدن دیدن رو مثل همه ی دختربچه ها در ذهنشون پروش بدن.
جالب بود.
دلم میخواد بیام راجع به فاجعه ای که توی آزمایشگاه و موقع کار با خون اتفاق افتاد بگم ... دلم میخواد راجع به حس و حال این روزهای خودم بنویسم 
اما؟ اما میانترمهای حذفی و سنگین و سختم شروع شدن و درس میخونم و درس میخونم ! 
80 درصد وقتم رو میذارم واسه بیوشیمی و اون 20 درصد باقی مونده رو پخش میکنم روی 20 واحد دیگه و بیاید امیدوار باشیم که توازن رعایت شده :)))
پشت درس خوندنام به چی فکر میکنم؟ 
1. تو
2. شش ترمه شدن
مزون جامه ترمه پرنیانآدرس مزون جامه ترمه پرنیان: حکیمیه، فاز یک، بلوار فجر، جنب مسکن آشیانه، پلاک 12مزون نار و نیآدرس مزون نار و نی: فلکه دوم تهرانپارس، مجتمع تجاری نگین شرق، طبقه اول، واحد 18مزون کتی عبدالهی آدرس مزون کتی عبدالهی: منطقه الهیهمزون عالمیآدرس مزون عالمی: محدوده مرزدارانمزون متینآدرس مزون متین: خیابان ولیعصر، بالاتر از چهار راه امیراکرم، پاساژ امیر، طبقه زیر همکف، پلاک 6مزون شایستهآدرس مزون شایسته: دولت، انتهای معتمدی، جنب پ
یعنی وضعیت رشته ما اینجوریه که تو طول ترم میریم سر کلاس فقط یه سری اسم میشنویم و حاضری میزنیم بعد میریم خونه از روی کتابای مرجع قطوری که داریم میخونیم ببینیم اصلا اون اسما کجای بدن هستن و کلی سعی میکنیم از تصاویر دو بعدی یه تجسم سه بعدی تو ذهنمون به وجود بیاریم، برای امتحانای اخر ترم تازه ویس کلاسارو گوش میدیم ببینیم استاد جلسه اول داشت چی میگفت! که بازم ممکنه نفهمیم البته :|+ چند ترمه یه سوال ذهنمو مشغول کرده : مگه نگفتن کنکور بدین برین دانشگ
آبیِ چشمانِ او با آسمان همدست بود
یک شبی رفت و مرا با خاطراتم جا گذاشت
لیک می دانم که عشقش "ارتفاع پست" بود!!
#فاضل_نظری
#کانال_آوای_شبانه_پارسا
#اخبار_روز_ایران_و_جهان
-tumblrhttps://avayeshabane.tumblr.com
آخرین خبرها و اتفاقات روز در وب سایت:
websitehttp://aparssa.wordpress.com
منبع خبری کانال:
#BBC_News
مشاهده مطلب در کانال
قیمت انواع لحاف کرسی - ترمه سرمه
قیمت لحاف کرسی به چه چیزهایی بستگی دارد؟

دوستان عزیز سلام امروز می خوام در مورد نکات تاثیر گزار بر قیمت لحاف کرسی بگم پس تا پایان با ما همراه باشید.

اول : ابعاد لاحاف کرسی
ابعاد لحاف کرسی در قیمت آن بسیار تاثیر گزار است و در اندازه های 2 متر تا 5 متر به سفارش مشتری دوخته می شود.
لحاف کرسی را میتوان بصورت گرد یا مربع دوخت و مشتریان بستگی به فضایی که در منزل یا مکان خود دارند آنرا سفارش دهند.

دوم: جنس پارچه و ال
قیمت انواع لحاف کرسی - ترمه سرمه
قیمت لحاف کرسی به چه چیزهایی بستگی دارد؟

دوستان عزیز سلام امروز می خوام در مورد نکات تاثیر گزار بر قیمت لحاف کرسی بگم پس تا پایان با ما همراه باشید.

اول : ابعاد لاحاف کرسی
ابعاد لحاف کرسی در قیمت آن بسیار تاثیر گزار است و در اندازه های 2 متر تا 5 متر به سفارش مشتری دوخته می شود.
لحاف کرسی را میتوان بصورت گرد یا مربع دوخت و مشتریان بستگی به فضایی که در منزل یا مکان خود دارند آنرا سفارش دهند.

دوم: جنس پارچه و ال
یعنی واقعا عقلش نمیکشه که نت نیست یه زنگ بزنه یا پیام بده؟ 
نمیگه دلم تنگ میشه؟ :-/ 
از صبح هر چی پیام دادم و زنگ زدم خاموش بود :-( 
الان خودش زنگ زد ... خودشم نمیدونه چقد خوشحال شدم !!! 
یعنی تصمیم گرفتم بهش نگم که از بودنش خیلی خیلی خوشحالم !
۶ ترمه میریم دانشگاه اما خیلی قبل تر از اون باهم دوست شدیم :)) 
۲ ۳ ترم که کلا هر روز باید میرفتیم بیرون ... (خدا لعنتشون کنه با این گرونیا تفریحاتمونو ازمون گرفتن)
واقعا روش غیرت دارم !!! ( پسره ها -_- ) 
خلاصه آروم شد
     شما با در اختیار داشتن منابع کامل و به روز درصد قبولی خودتان را افزایش داده اید.

کتاب مجموعه پرسشهای چهارگزینه ایی قوانین مالی و محاسبات و اداری تالیف آرش شمسه از انتشارات ترمه 
                           تلفن مستقیم سفارش: 09353570737
بهترین کتاب قوانین مالی و محاسباتی و اداری تالیف آرش شمسه از انتشارات ترمه میباشد. 
با مطالعه و فراگیری این اثر که یکی از منحصر بفردترین کتابهای موجود در بازار کتاب است علاوه بر افزایش توان علمی خود نسبت به پاسخگویی پرسش های چهارگزینه ای ارائه شده موفقیت چشمگیر در آزمونهای استخدامی و سایر آزمونها بیش از پیش موفق و پیروز و امیدوار خواهند شد. 

با مطالعه کتاب به بالاترین درصد در آزمون های پیش رو خواهید رسید. 

تلفن های مرکز پخش :
   ۰۹۳۵۳۵۷۰
قاب میناکاری طرح بته جقه و ان یکاد از محصولات مذهبی میناکاری شده صنایع دستی اصفهان است. طرح زیبا و سنتی قاب بته جقه میناکاری آن را بین دیگر محصولات فروشگاه منحصر به فرد کرده. در طراحی و ساخت قاب بته جقه میناکاری وان یکاد از سری رنگ های مینایی شاد و جذاب بصورت استادانه استفاده شده که تضاد زیبایی با رنگ تیره قاب بوجود آورده. قاب مینا کاری ان یکاد ترمه می تواند هدیه ایی نفیس برای دوستان و اقوام شما باشد , با این کار حس آرامش ویژه ایی به آنها هدیه
که من از علاقه و محبتم نسبت به ترمه یا همان بته جقه نگویم! از علاقه ام به نقاشی های گل و بلبل نگویم! تقریبا تمام زندگی ام این طرح و نقش را دارد و البته اتفاقی این قالب را پیدا کردم.
دنیا دنیا ذوق کردیم از قالب جدید...
فکر کنید چقدر در طراحی این نقش ها هنر به کار برده شده...
متاسفانه مردم این دوره زمانه خارجی پسند شده اند. 
+بی خوابی تقریبا داره به 48 ساعت میرسه. این پست را هم برای تلطیف روحیه نوشتم وگرنه حتی نمیتوانم انگشتان زارم را تکان بدهم و تایپ ک
معرفی پارچه های اصیل ایرانی
شواهد تاریخی بسیاری نشان داده که ایرانیان از نخستین افرادی بودند که به تولید پارچه پرداختند. بر اساس اسناد تاریخی، پارچه‌بافی از عصر حجر در میان ایرانیان رونق داشته. آنان از ساده‌ترین موادی که در اطراف خود داشتند، مانند پشم و موی گوسفندان، استفاده می‌کردند و با اهداف مختلف پارچه می‌بافتند. اوج شکوفایی صنعت پارچه‌بافی ایران در دوره ساسانیان اتفاق افتاد، به طوری که علی‌ابن‌حسین مسعودی؛ تاریخ نویس، جغرافی‌

شواهد تاریخی بسیاری نشان داده که ایرانیان از نخستین افرادی بودند که به تولید پارچه پرداختند. بر اساس اسناد تاریخی، پارچه‌بافی از عصر حجر در میان ایرانیان رونق داشته. آنان از ساده‌ترین موادی که در اطراف خود داشتند، مانند پشم و موی گوسفندان، استفاده می‌کردند و با اهداف مختلف پارچه می‌بافتند. اوج شکوفایی صنعت پارچه‌بافی ایران در دوره ساسانیان اتفاق افتاد، به طوری که علی‌ابن‌
کتاب مجموعه پرسشهای چهارگزینه ای قوانین مالی و محاسباتی و اداری تالیف آرش شمسه از انتشارات ترمه تهران بهترین و منحصر بفرد ترین کتاب استخدامی قوانین هست. کتاب به کاملی این کتاب که خط ب خط مواد قانون پوشش بدهد و از سوال تستی تالیف شده باشد در بازار کتاب ایران نیست.
دارای بیش از ۸۲۲ سوال تالیفی و مفهومی که داوطلبان با مطالعه این کتاب ب راحتی به بالاترین درصد در آزمون استخدامی خواهند رسید.
برای درخواست کتاب با شماره زیر تماس بگیرید 

سر کلاس دوست نداشتنی فیزیک ۲ با استاد سخت گیرمون بودیم که وسط مبحثای پیچیده برگشت گفت کیا این فیزیک رو دوس دارن؟ پنج نمره میدم به کسایی که بگن دوس دارن. بار اول یک نفر دستش رو برد بالا و استاد گفت ۵ نمره بهت میدم. بار دوم گفت یه فرصت دیگه میدم هرکی بگه دوست داره ۵ نمره میگیره. اینبار نصف کلاس دستاشون بالا بود. بار سوم پرسید و تعداد بیشتری به دروغ دستشون رو بالا برده بودن تا نمره بگیرن و بغل دستیم در حالی که دستش رو بالا گرفته بود توی گوشم زمزمه م
این هفته ی خوابگاه خیلی یه جوری میگذره. از شنبه اش معلومه. با این که تازه از خونه اومدم؛ دلم میخواد زود برگردم. دلم چای خوردنای این موقع و توی حیاط نشستنامونو میخواد؛ نه اینکه الان توی اتاق توی خوابگاه، روی تخت، توی تاریکی، گوشی دستم باشه و عین جغد به سیاهی های دور و برم خیره بشم :)
وقتی به فردا فکر می کنم یه جوری میشم :|
حالا باز الان قابل تحمل تره، دوره ی امتحانا خیلی بدرترم میشه. بچه های اتاقمون امتحاناشون خیلی زودتر از من تموم میشه، من می مون
امروز بعد از پیاده روی حموم هم رفتم. البته راستشو بخواید خیلی مردد بودم که برم یا نه ( در واقع اینو به روتینم اضافه کنم یا نه )، ولی وقتی داشتم برمیگشتم از پیاده روی دیدم صدای دوش آب میاد از زیرزمین ( حموم )، منم گفتم فلانی بدو که این یه نشونه ست، ولش نکن. 
حس خوبی داره قطعا، ولی حالا با موهای خیسم چیکار کنم D: سشوار دلم نمیخواد بزنم به موهام و البته این وقت صبحی که همه خوابن نمیشه روشنش کنم. فک کنم همینجوری با همین روسری زیر مقنعه برم دانشگاه. 
دیر
بوی خوب گندم از داریوش رو بینهایت دوست دارم مخصوصا اونجایی که میگه شهر تو شهر فرنگ آدماش ترمه قبا شهر من شهر دعا همه گنبداش طلا...
آره آقای شهیار قنبری شهر منم شهر دعاست منتهی گنبداش آجری و بی رنگ و لعاب 
پ.ن: آرزو میکنم یه روز بتونم کنسرت داریوش رو برم آدم روز تولدش می‌تونه هر آرزویی رو بکنه مگه نه؟!
دو هفته بود سر کلاسا نرفته بودم و هفته آخری یه روز بلند شدم که برم. استاد ساعت 8 صبح چندبار تاکید کرد که چرا هفته پیش سرکلاس نیامدی و منم هیچ جوابی نداشتم که بدم. آخر ترم استادا یادشون افتاده باید درسا رو جمع کنند و تند تند کلاس های جبرانی میذارن. در کل فقط 5 روز فرجه دارم و بقیه امتحانام پشت سر هم و خیلی سخته. دیروز فهمیدم ترم تابستان ارائه میشه اما امروز مدیر گروه گفت اجازه ندارم بردارم و سال بعدم که فقط کارآموزی. 9 ترمه شدنم تو دانشگاه قطعیه و ه
تاریخ دوباره تکرار میشه. اما این بار پست ها رو بی رحمانه دیلیت نمیکنم. نزدیک به سیصد تا پست رو دونه دونه به حالت پیش نویس درمیارم و په اولینش که میرسم، دست نگه میدارم. برای اینکه بدونم دو سه سال یک بار این اتفاق میوفته و من گرچه خوشحالم از اینکه خاطرات زیادی رو اینجا ثبت کردم، اما قدرت مرور همه ش رو ندارم. قدرت مرورش رو ندارم و الان دیگه دل پاک کردنش رو هم ندارم. و آره من همونم که یک روزی وبلاگ بروکلیِ آب پز رو، چند سال بعد ترمه طلا و چند سال بعد ن
برای منبع قانون مدیریت خدمات کشوری تنها منبع قابل اعتماد که ارزش صرف زمان داشته باشه و همچنین در مدت کوتاهی بشه همه فصول کتاب مطالعه کرد و با تستهای فراوان مطالب قوانین در ذهن تثبیت کرد کتاب مجموعه پرسش های چهارگزینه ای قوانین مالی و محاسباتی و اداری تالیف آرش شمسه از انتشارات ترمه میباشد.

بخش اول کتاب قانون مدیریت خدمات کشوری است که با صرف حداکثر یک هفته تمام مواد قانون خط ب خط یاد خواهید گرفت.
این کتاب اثری تضمینی که مولف این یقین را به ش
به نام اوی من و تو ...
یادش بخیر!روز عقد آبجی منیژه، مامان خیلی ذوق زده بود. راه و بیراه اسفند دود میکرد و آیت الکرسی میخواند.یادمه، خان عمو که جعبه های میوه را آورد و چید کنار حوض، مادر دوید توی اتاق و گفت: منیره جان! پاشو مادر، پاشو بیا توی حیاط میوه هارا باهم بشوریم، وقت نیست ها...
با مادر کنار حوض فیروزه نشستیم. مامان نمیتونست ذوق و شوقش را مخفی کند. مُدام حرف میزد و بی جهت لبخند میزد و دعامیکرد.بهم گفت: بعد از رفتن بابات این حوض هم انگاری دلش گر

متاسفانه مرورگر شما، قابیلت پخش فایل های صوتی تصویری را در قالب HTML5 دارا نمی باشد.توصیه ما به شما استفاده از مروگرهای رایج و بروزرسانی آن به آخرین نسخه می باشدبا این حال ممکن است مرورگرتان توسط پلاگین خود قابلیت پخش این فایل را برای تان فراهم آورد.

فروغ در زندگی شیفته ی سرعت بود:« فقط برای من مساله ی سرعت مطرح بود. مثل اینکه این سرعت جوابی به خفقان و خاموشی درون من می دهد و برای من تسکینی است. وقتی با سرعت پیش می روم نمی توانم به چیزی بین
دیشب یکی از همکارا گذاشته بود : "بازگشت از تور رایگان کره شمالی" :) دقیقا.دقیقا حس منم همین بود.

- واقعا دلم میخواد هر جا برم برای زندگی به جز اینجا:| دیگه تحمل سخت تر شدن روزبه روز زندگی رو ندارم :( به دخترا می گفتم چقدر دلم میخواد مثلا تو اروپا به دنیا اومده بودم آرام میگه کاش منم روسیه به دنیا اومده بودم.گفتم چرا روسیه؟! گفت از جام جهانی تا حالا همش دلم میخواد برم روسیه. :)

- دیروز مثل جمعه های دیگه می خواستیم بریم روستا که مامان گفت اعلام کردن
هیچ میدونستین اسم ها هم میتونن بارکد باشن؟؟ منم نمیدونستم اما دیشب به لطف بعضیا فهمیدم:
عکسای چندین سال پیش (دوران دانشجویی مخصوصا) رو سرکار داشتم به همکارم نشون میدادم، توشون عکسی پیدا کردم که خیلی جالب بود...

یعنی من اون زمان این اراجیف رو روی تخته سفید کلاس ها برا کی مینوشتم؟! شاید منم سرمایی ای بودم مثل اون خانوم سرمایی توی آزمایشگاه یکی از وبلاگ نویس ها (اینجا) که احتمالا همه برای فارغ التحصیل شدن من نذرها کرده بودن؛ وگرنه اینکه من رشته
اخیرا داشتم رمان گندم مودب پور و میخوندم (نخندین من هنوز teenagerام)،با وجود این که تا الان از بین چند تا رمانی که ازش خوندم یاسمین هم چنان صدر نشینه ولی رمان گندم قشنگیه اهنگ بوی گندم و برام هزار برابر کردهزار برابر
بوی گندم مال من هرچی که دارم مال تو یه وجب خاک مال من هرچی می‌کارم مال تو♫♫♫♫♫♫اهل طاعونی این قبیله مشرقی‌ام تویی این مسافر شیشه‌ای شهر فرنگ♫♫♫پوستم از جنس شبه پوست تو از مخمل سرخ، رختم از تاوله تن‌پوش تو از پوست پلنگ♫♫♫بوی
اخیرا داشتم رمان گندم مودب پور و میخوندم ،با وجود این که تا الان از بین چند تا رمانی که ازش خوندم یاسمین هم چنان صدر نشینه ولی رمان گندم قشنگیه اهنگ بوی گندم و برام هزار برابر کردهزار برابربوی گندم مال من هرچی که دارم مال تو یه وجب خاک مال من هرچی می‌کارم مال تو♫♫♫♫♫♫اهل طاعونی این قبیله مشرقی‌ام تویی این مسافر شیشه‌ای شهر فرنگ♫♫♫پوستم از جنس شبه پوست تو از مخمل سرخ رختم از تاوله تن‌پوش تو از پوست پلنگ♫♫♫بوی گندم مال من هرچی که دارم
امروزه در تمام خانه ها انواع میز به وفور یافت می شود. از میزهای ناهارخوری  و جلو مبلی گرفته تا میزهای تحریر. اما آنچه که زیبایی این ها دوچندان می کند رومیزی است که روی آن پهن می شود. معمولا رومیزی انتخابی بر اساس طرح و رنگ و دکوراسیون منزل انتخاب می شود تا با تمام لوازم خانه مطابقت داشته باشد. انواع رومیزی ها در بازار موجود است که براساس سلیقه ی خود می توانید اقدام به خرید نمایید از جمله دایره، مربع و مستطیلی شکل، جنسها از جمله توری، پارچه ای
آدمی رو در نظر بگیرین که داره همزمان روی سه چهارتا پروژه نسبتا سنگین دانشگاهش کار میکنه و هی امتحان نیم ترمه که یکی یکی از سر میگذرونه و روزه و ماه رمضون و اینا هم مزید بر علت شده و حسابی رمقش رو کشیده. یعنی بعضی روزا که از خواب پا میشه میبینه حتی حال نداره دستش رو تکون بده، چه برسه به اینکه بلند بشه و دوباره فعالیت های روزانه اش رو از سر بگیره.
اینا رو با چاشنی استرس جنگ و اینکه حالا چی میشه و چه غلطی بکنیم، چه گلی به سر بگیریم و  همچنین یک دعوای
انواع پارچه
ما هر روز انواع مختلف پارچه می پوشیم ، اما شانس این است که ما نمی دانیم آنها چیست و یا حتی چگونه نمی توانیم از آنها مراقبت کنیم. پارچه های خوب اگر تمیز و یا به طور صحیح نگهداری نشوند ، ارزش هیچ چیز ندارند ، و مراقبت نادرست می تواند هدر دادن پول باشد.
به هر حال ، پوشاک به عنوان یک سرمایه گذاری در نظر گرفته می شود. مراقبت مناسب از لباس های مختلف در کمد شما می تواند به بهترین وجه آنها کمک کند و استفاده آنها را طولانی تر کند. در اینجا انوا
فردا آخرین و سخت ترین امتحان این ترمه.امتحان فیزیولوژی و کالبدشناسی.وای روی هم حدود 300 صفحه اند و منم هم تا حالا خوندن که چه عرض کنم ، حتی نگاهشون هم نکردم.خدا کمکم کنه.
وای الان توی دلم دارن رخت می شورن.وای خدا.امتحان فردا رو چی کار کنم حالا.خدایا لطفا خودت کمکم کن.
وای دوستان دعا کنید که این آخرین امتحان رو هم به خیر و خوبی بگذرونم.لطفا.
وای برم درس بخونم.وااااااای. :))))
نمونه آموزشی زیبایی از دوخت منجوق دوزی روی یک گل به شیوه برجسته را بر روی ترمه، در این پست می بینیدکه توسط خانم محدثه وثوقی از آموزشگاه شب افروز؛ دوخته شده است. این گل در میانه طرحی از بته جقه، قرار گرفته و اطراف بته جقه نیز شاخه هایی به شیوه پراکنده قرار دارد. تکنیک های مورد استفاده در این طرح پولک دوزیساده، منجوق دوزی برجسته، دوخت خطی، گل گندمی و... و...  می باشد. برای دیدن تصاویر بیشتری از این سوزندوزی بسیار زیبا بر روی کلمه ادامه مطلب کلیک ن
خب اولین مطلب رو ترجیحا درباره ی فرق  اینکه این رشته در ایران خونده بشه با آلمان رو میگم.
{ الان که دارم مینویسم فردا عید سال ۹۹ و در قرنطینه به سرم میبرم }
همونطور که تو بخش  درباره من  نوشتم من در ایران سه ترم روانشناسی خوندم و بعد به آلمان اومدم.
درباره پروسه ی اومدنم هم بعدا مطالبی خواهم نوشت. اولین تفاوتی که خیلی واسم جالب بود تعداد واحد های دانشگاهی بود.
در ایران حدودا برای ۴سال لیسانس ۱۴۶ حدودا واحد پاس میشه و در آلمان در حدود ۲۸۰ تا.الب
اگر می خواهید خانه ای زیبا و با دکوراسیون منحصر به فرد داشته باشید حتما باید در انتخاب سفره و رومیزی خود دقت فراوانی داشته باشید تا هم با طرح و رنگ دکوراسیون منزلتان و هم با شکل و ساختار خود میز مطابقت داشته باشد.
رومیز ها معمولا در انواع و اقسام مدل ها از جمله دایره، مربع و مستطیلی شکل، جنسها از جمله توری، پارچه ای، پلاستیکی، ترمه، حریر و غیره، و سایزها که معمولا 2 نفره، 4 نفره، 6 نفره، 8 نفره و 10 تا 18 نفره.
همچنین براساس نوع میز نیز انواع مختلف
آمده بودم بگویم که:
«رمضان بود. داغ. با آفتابی بی‌رحم. که در بی‌سایگیِ بهشت زهرا رهایمان نمی‌کرد.راه افتادیم پشت سر ترمه‌ای. با نام تو که سپید، روی سیاهِ تابلو بود. دست و بازوهای هم را گرفته بودیم؛ سفت. که هرآن آماده بودیم کنارمان کسی زمین بیفتد.وقتی آن‌قدر روی هم گل چیدند که دیگر خاک مزارت پیدا نبود، نشستیم. ماتمان برد به تمام آن‌چه در کم‌تر از آنی رخ داده بود و ما از آن جا مانده بودیم. برخی‌هایمان تا ماه‌ها بعد هم نرسیدند. بعضی‌هایمان تا
تخته نرد و شطرنج خاتم کاری دالووری شکار برجسته زمینه رنگی
خانه > خاتم کاری > تخته نرد خاتم و شطرنج > تخته نرد و شطرنج خاتم کاری دالووری شکار برجسته زمینه رنگی
تخته نرد طرح شکار

تخته نرد و شطرنج از جنس چوب و خاتم کاری اعلی طرح دالووری شکار برجسته زمینه رنگی
ابعاد :۴۰*۴۰*۳ سانتیمتر
دارای ضمانتامه کتبی ۵ ساله
متعلقات : مهره صدفی خاتم و کاور ترمه

تخته نرد شطرنج خاتم کاری دالووری شکار برجسته زمینه رنگی
تخته نرد شطرنج خاتم کاری دالووری شکار بر
خیلی از شما داوطلبان عزیز آزمونهای استخدامی و سایر آزمونهای استخدامی دستگاههای اجرایی ، جامعه حسابداران رسمی و کارکنان حرفه ایی به دنبال منبع تستی کامل که دارای مجموعه پرسش های چهارگزینه ای قوانین مالی و محاسباتی و اداری باشه هستید.

پیشنهاد ما به شما تهیه کتاب مجموعه سوالات قوانین مالی و محاسباتی و اداری تالیف آرش شمسه از انتشارات ترمه میباشد.
بخش  اول کتاب قانون مدیریت خدمات کشوری 
بخش دوم کتاب قانون محاسبات عمومی
بخش سوم کتاب قانون د
یکی از دردناک ترین خبرهایی که تا الان شنیدم، مرگ حسین محب اهری بود ... اون فیلمش که دستمال دستش گرفته و با آخرین توانی که براش باقی مونده داره می رقصه ، اشکمو درآورد ...میدونید چیه ، یه سلبریتی مردمی همیشه تو قلب مردم جا داره. شاید خوشگل نباشه، شاید خوش تیپ نباشه، شاید پولدار نباشه، اما مردمی بودن یه چیز دیگست ... یه سریا تو قلب مردم جا دارن و هیچ وقت هم بیرون نمیرن از قلب مردم. این آدما کسایی هستند که نقاب به چهرشون نمیزنن ... خودِخودِ خودشونن ... نق
جدایی نادر از سیمین
جدایی نادر از سیمین
 تهیه کننده وکارگردان: اصغر فرهادی
داستان فیلم

سیمین می‌خواهد به همراه همسرش نادر و دخترش ترمه از ایران برود و همه مقدمات این کار را فراهم کرده. اما نادر نمی‌خواهد پدرش را که از بیماری آلزایمر رنج می‌برد تنها رها کند. این اختلافات باعث می‌شود سیمین از دادگاه درخواست طلاق کند....
1) دانلود با کیفیت 480
2) دانلود با کیفیت 720
3) دانلود با کیفیت 1080
4) دانلود با کیفیت HQ-1080

ذوقم به همه چی کور شده..یجورایی انگار مچاله شدم تو خودم..
نمیدونم سر مریضی این چندوقته یا خستگی توام با دلمردگی این روزا..که جسمم خسته است..
صبحا به زور چشام باز میکنم دیشب ساعت 8که رسیدم خونه دراز کشیدم و خوابیدم فقط نپربع ساعت یا کمتر فقط میدونم دیگه خوابم نبرد تا ساعت 11:30که نشسته بودم سرم تو گوشی بود و سرم گیج رفت و از حالت نشسته به پهلو افتادم رو دسته مبل..تا حالا این مدل دیده بودین؟اخه سرگیجه نشسته؟؟
امروزم سخت پا شدم ... با زمین و زمون هیچ
روز های عجیبیهاز بی امیدی و بی انگیزگی خودم و ناراحتی هایی که به وجود اومده و افسرده کننده ترش کرده.موقع امتحان های ترمه و از هر ترمی بی تفاوت تر امتحان میدمدیگه مهم نیست که کی بغل دستم نشسته و حتی حوصله ی نوشتن‌جواب کامل رو هم ندارم و فقط میخوام که بگذره و تموم بشه.فقط میخوام که دور بشم.یه دوست جدید پیدا کردم و حس خوبی داره تو این اشفته بازار فکریمتقریبا بعد مدت ها،اولین کسی هست که خودم سعی کردم که باشه.چن شب پیش خیلی حالم گرفته بوددوتا امتحا
دیگه کم کم دارم سبک و سیاقمو عوض میکنم
( یاد اون تبلیغ مزخرف افتادم که میگه باید سبک درس خوندنتو عوض کنی! یه یه یه)
خلاصه باز قصد کردم خودمو درست کنم. یعنی اصلاح به عقب! 
خط و خطوطم با همه باید روشن بشه! دیروز عصر هم یک نامه برای مامی جان نوشتم و همراه با آموزش ووردی که براش نوشته بودم گذاشتم روی میز.. تا الان که نتیجش خوب بوده ( بعد یک روز)
امشبم دوست جان پیشنهاد داد بریم بیرون و جاتون خالی رفتیم آس برگر مرغ سوخاری و سیب زمینی و قارچ خوردیم و من گرچ
سام علیـــــــــــــــــک !
من آمدم. میخوام یکم بنویسم و سریع بروم بخوابم چون فردا صبح باید به دانشگاه بروم.
من شنا بلد نیستم و به همین دلیل کلاس شنای مقدماتی ثبت نام کردم. همان استخر دانشگاه هستیم و حدود 12 جلسه هم بیشتر نیست. لازم بود یاد بگیرم. الان هم خوب پیشرفت کرده ام و تا پایان حتما شناگر میشوم.
دنبال کارهای خوابگاه هستم. نمیدانم چرا امسال اینقدر گیر میدهند. از بس دولت کم پول شده خوابگاه هم به زور گیر می آید.
استادم گفت: تابستان با همین bo
خرید روتختی
اتاق خواب یکی از مکان های خانه است که علاوه بر زیبایی باید مکان آرامش بخشی نیز باشد تا افردی که برای استراحت به آنجا میرود ارامش داشته باشند و زیبایی و رنگ های انتخاب شده یکی از مواردی است که باعث ارامش فرد  میشود.یکی از چیز هایی مهمی که باعث زیبایی اتاق خواب میشود انتخاب یک رو تختی مناسب و زیبا است رو تختی را میتوان در چیدمان نقش اول قرار داد و دکوراسیون اتاق را با آن هماهنگ کنیم انتخاب رو تختی به علت تنوع زیاد در  رنگ و مدل های رو
باز دوباره روزای پایین هورمونی رو میگذرونم و طبق معمول هرروز یه بهانه برا گریه کردن پیدا میکنم. ولی اینکه میدونم بخشی از زود شکستنم نه بخاطر ضعیف بودن بلکه بخاطر چندتا مولکول کوچیکه حالمو بهتر میکنه و باعث میشه کمتر خودمو بابتش سرزنش کنم. این روزها میگذره، اشکال نداره اگه حالم یه روزایی خوب نباشه ( تا وقتی باعث بدحالی دیگران نشم ) و اشکالی نداره اگه گاهی به بهانه‌ی مولکول‌ها گریه کنم. 
پریشب چون ...
دیروز چون ...
امروز چون بهم گفتن چرا بخاطر خ
سلام
من دختر ۲۱ ساله ای هستم که دو ترمه دانشجو شدم. از قبلِ ورود به دانشگاه اعتماد به نفس پایینی داشتم در صورتی که رشته ی من اعتماد به نفس بسیار بالایی رو میطلبه . البته سعی کردم تا حد زیادی با مطالعه رو اعتماد به نفسم کار کنم و الان نسبت به قبل بهترم.
حدود هفت سالی میشه که وسواس فکری پیدا کردم. بیشتر از یک سالِ که درگیر پانیک هم هستم . البته مداوا رو شروع کردم و وقتی داروهام رو مرتب مصرف میکنم هم روحیم بهتره هم وسواسم کمتر میشه. برای افرادی که با

سفره و رومیزی
اگر می خواهید خانه ای زیبا و با دکوراسیون منحصر به فرد داشته باشید حتما باید در انتخاب سفره و رومیزی خود دقت فراوانی داشته باشید تا هم با طرح و رنگ دکوراسیون منزلتان و هم با شکل و ساختار خود میز مطابقت داشته باشد.
رومیز ها معمولا در انواع و اقسام مدل ها از جمله دایره، مربع و مستطیلی شکل، جنسها از جمله توری، پارچه ای، پلاستیکی، ترمه، حریر و غیره، و سایزها که معمولا 2 نفره، 4 نفره، 6 نفره، 8 نفره و 10 تا 18 نفره.
همچنین براساس نوع میز
هفته پیش سفر بودم هفته پیشتر ازون نیز!
هفته بعد هم مسافرم
باید پروژه‌مو تحویل بدم و تا الان هیچ کاری نکردم:-/
از کاری که میترسی باید بپری توش! هر روز به خودم میگم ولی هنوز جایی وایسادم که پارسال هم ایستاده بودم
بارها و بارها بعد از شروع و انجام کاری وقتی دیدم چقدرآسون بوده قول دادم به خودم دفعه بعد زودتر بپرم ولی باز انگار روی دایو به عمق آب نگاه میکنم و یه قدم میام عقب و تا دست اجبار منو پرت نکنه پایین خودم اقدامی نمیکنم
این روزها که هم جسمی خس
نوشته‌ی پایانی "خوابگاه نوشت" رو میخونم..
پر از حسرت میشوم
پر از هم‌دلی
پر از انتظار برای تجربه‌های آینده
این تابستان را تنهایی در شهر غریبی زندگی میکنم که تک تک لحظه‌هایش نو و جذاب است 
دلهره‌ی اولین تنها به ترمینال رفتن و سوار اتوبوس شدن برای مسیر ۶ ساعته
دلهره‌ی اولین بار تنها سوار آژانس شدن..
دلهره‌ی تا ساعت ۱۰ در خیابان‌ها رها بودن..
خرید گوجه و خیار و ماست برای قوت روزانه در خوابگاه..
خرید دارو برای دردی که در تنهایی به جانم افتاده اس
یادتونه دقیقا ده روز پیش قرار شد مقاله‌مو بدم استاد مشاورم بخونه که فقط بگه ویرایش میخواد یا نه؟
براش مقاله رو فرستادم جواب نداد. دوباره ایمیل یادآوری فرستادم جواب نداد. امروز پیام فرستادم که ایمیلمو اصلاً دریافت کردین؟
فکر میکنی چی جواب داده؟
نوشته:" سلام. ان‌شالله بعد از عید"
یعنی کارد بزنی خونم درنمیاد از بس که عصبانی‌ام.
هرچی میخوام گذشته‌ها رو فراموش کنم و باهاش از در دوستی در بیام نمیشه که نمیشه! یادمه همین نوع تعللات ایشون باعث شد ک
فروش رب گوجه حلب  

فروش رب گوجه حلب و نیم حلب و 4/5 کیلوگرم
رب گوجه حلب شاپرک
وزن: 18 کیلوگرم خالص
دارای سیب سلامت
رب گوجه 4/5 کیلوگرم شاپرک
وزن: 4 کیلوگرم
بریکس: 27
دارای سیب سلامت
تاریخ انقضا: 1 سال 6 ماه پس از تولید
برای خرید با شماره های زیر تماس بگیرید
شماره تماس: 

09138410007 توکلی

09918280074 ترمه باف
رب گوجه حلب نامزد در یزد, رب گوجه حلب شاپرک, رب گوجه حلب در یزد, رب حلب سدکیس, رب حلب شاپرک, رب حلب گوجه فرنگی در یزد, رب حلب 4 کیلوگرم در یزد, رب گوجه صفیر, رب
آیا می دانید تولید کننده های انواع روتختی ها این محصولات را در چه مدل هایی تولید کرده و انواع آنها از جمله انواع روتختی ۴۰ تکه دارای چه مزیت هایی بوده و به چه منظور مورد خرید و فروش ویژه قرار می گیرند؟در این مطلب قصد داریم درباره انواع روتختی ها از جمله روتختی های چهل تکه صحبت کنیم و از ویژگی های آنها گفته و روش های خرید و فروش آنها برای شما صحبت کنیم.
ویژگی های انواع روتختی
روتختی ها یکی از لوازمی هستند که برای زیبا تر شدن سرویس خواب بر روی
چمدانش را توی هتل گذاشت و به سمند زرد رنگی که جلوی در  منتظر مسافر بود گفت: حرم.
پیرمرد با دستمال یزدی اش دستگیره در را باز کرد و گفت : به چشم.بفرمایید.
سرش پایین بود و با خودش تمام جملاتی را که از توی هواپیما حفظ کرده بود،تکرار می کرد.اول سلامتی و ظهور امام زمان،بعد سفارش مامان مریم،بعد حاجت خواهرها و برادرها ، راستی سفارش امیرعلی یادم نره،دوچرخه مشکی و هشت دنده ای که سفارش داده برایش از امام رضا بگیرم و بعد حرف های خودش
_ عجب ترافیکی ،باید از
نمی دونم قبلا این بحثو گفتم یا نه. حالا دوباره میگم تا حتما گفته باشم!
موقع انتخاب رشته تو دبیرستان، جو حاکم می گفت برو تجربی! ولی تو لیست پیشنهادی با توجه به نمرات دوران تحصیل، پیشنهاد شد برو ریاضی.
ما هم دل رو زدیم به دریا و رفتیم. مدتی که گذشت دیدم واقعا ریاضی بهترین انتخابم بوده. یعنی تجربی و زیست و اینها به مرور ازش متنفر شدم.خلاصه خدا رو شکر کردیم بابت این انتخاب.
وقتی داشتیم برا کنکور درس می خوندیم هرکی ازم می پرسید میخوای کدوم رشته و کدو
بذارین اعتراف کنم که تنها دلیلم برا اون تلاش نافرجامم واسه ارشد این بود که چند تا از دانشجوهای ورودی قبل که ده ترمه شده بودن ارشد قبول شده بودن و من برام گرون تموم میشد که اونا فوق بگیرن و من رو لیسانس استپ کنم!
و بذارین اعتراف کنم که الانم حسودیم شده که یکی از همکلاسیامون که همیشه بهش میخندیدیم الان عکس گذاشته اینستا و فهمیدم که دکترا گرفته! همونی که به "سِرفِیس" میگفت "سورفَس"! همونی که به "اَلفِبِت" میگفت "اَلِف‌بِت"!!!! :/
هر چند که الان با تم
بسم الله
علاقه ام به انگور شاید بر میگرده به کودکی و نهالی که یه روز بابا توی پیت حلبی آورد  خونه و کاشت بالای سر بوته محمدی .
با هم بزرگ شدیم ولی اون علاقش به سرک کشیدن تو آسمون خیلی بیشتر از من بود و رفت تا پشت بوم و من ته تهش دستم به شاخه های یه کم بالاتر از طبقه اول هم رسید .
عاشق اون برگای نو رس بودم که بیشتر به فسفری میزد تا سبز ، و خراب اون دونه های مثل زبرجد که میچسبوندم به چشمم تا توش رو ببینم .عاشق اون ساقه های فر خورده که میتونست ساعت ها در
الان که فکر میکنمو نشستم تیکه های پازل رو به هم می چسبونم
خیلی کارا و رفتارا که یه زمانی دلیلش رو نمی فهمیدم برام روشن شده
یکیش اینکه مثلا اون پسره ب
اومد از در دوستی وارد شد
هی میخواست بهم نزدیک شه
بعد همون اول مثلا میومد خیلی بی ربط سوالای شخصی و خانوادگی می پرسید در حالی که اون موقع اصلا در اون حد باهم صمیمی نبودیم
ییهو خیلی بی ربط می پرسید راستی چندتا بچه این؟ برادرات چیکار می کنن؟  متاهلن؟ و کلا از خانوادم می پرسید و من با خودم میگفتم ماذا
قشنگ معلومه که قبلا مراقب سر امتحان بوده. موقع گفتن  «دانشجویان عزیز توجه کنن» چنان رسمی حرف میزنه که میتونم ژست عصاقورت داده ا‌ش رو تصور کنم. 
5 جلسه مونده به اتمام ترم، استاد به عنوان تی. ای معرفی اش کرد. چنان جو گیر شده که توی این 5 جلسه که یکی اش هم فرداست، میخواد سه تا کوئیز بگیره، 5 یا 6 جلسه اضافه بذاره تا بچه ها ارائه بدن و برای خودش لیست تهیه کرده که هرکی چه زمانی ارائه بده و قوانین تعیین کرده که پاورپوینت هامون حتما فلان و بی سار باشه و غ
امروز ثبت‌نام مقدماتی بود، دیروز هم دروس پیشنهادی اومد. من در حالی‌که تصمیم داشتم از اتاق بیرون نرم، وقتی دیدم درسای پیشنهادیم عجیب غریبه شال و کلاه کردم رفتم دانشکده که ببینم استاد راهنمای گرامی چی می‌گه. توی دفترش بود ولی در رو از تو قفل کرده‌بود. مدتی وایسادم، بعد که اومد بیرون ازش پرسیدم وقت داره؟ گفت دارم می‌رم سمت عمران، اگه می‌شه بین راه بگو.
قدم‌زنان رفتیم سمت زیراکس عمران و راجع به درسا حرف زدیم. گفتم می‌خوام این درسا رو تابستو
دانلود آهنگ فرهاد بوی عیدی { به همراه متن و کیفیت عالی }
ترانه نوستالژی و بسیار زیبای بوی عیدی با صدای دلنشین فرهاد را دانلود کنید و گوش دهید
Exclusive Song: Farhad – Boye Eydi With Text And Direct Links In jaazMusic.blog.ir
متن آهنگ فرهاد بوی عیدی
بوی عیدی، بوی توپ، بوی کاغذ رنگیبوی تند ماهی دودی وسط سفره ­ی نوبوی یاس جانماز ترمه ­ی مادربزرگ
با اینا زمستونو سر می­کنمبا اینا خستگیمو در می­کنم
شادی شکستن قلک پولوحشت کم شدن سکه ­ی عیدی از شمردن زیادبوی اسکناس تا نخورده­ ی لای ک
دانلود آهنگ با اینا زمستونو سر می کنم فرهاد
دانلود آهنگ شاد بوی عیدی از فرهاد همراه با پخش آنلاین
Danlod AHang Farhad – Ba ina zemestoono sar mikonam

متن آهنگ بوی عیدی از فرهاد
بوی عیدی، بوی توپ
بوی کاغذ رنگی
بوی تند ماهی دودی، وسط سفره نو
بوی یاس جانماز ترمه مادر بزرگ
با اینا زمستونو سر می کنم
یا اینا خستگیمو در می کنم
منبع : دانلود آهنگ با اینا زمستونو سر می کنم 

منبع : دانلود آهنگ با اینا زمستونو سر می کنم 
نساجی به معنای ریسندگی یا بافندگی، هنر بافتی است که در آن برای تولید پارچه، دو مجموعهٔ مجزا از تار در قطعهٔ پارچه به صورت طولی، و رشته‌های پود در عرض از این سو به آن سو می‌روند.
دانش نساجی در مورد الیاف و نخ‌های کاربردی در صنایع نساجی، پارچه‌های بافته‌شده، منسوجات بی‌بافت، پوشاک، کاربردهای نساجی در سایر صنایع، روش‌های تولیدی و کنترل کیفی مرتبط، به تحقیق می‌پردازد.
صنعت نساجی در بخش‌های تولید الیاف نساجی مصنوعی، تولید نخ از الیاف طب

خرید لوازم، تزئینات و وسایل شب یلدا
سلایق افراد در خرید و تزئینات شب یلدا متفاوت است. برخی طرح تم های یلدای سنتی، کلاسیک و قدیمی تر را می پسندند و برخی طرح های فانتزی و برخی طرح های جدید و مدرن تر را. بهترین حالت برای تزئین سفره ی شب یلدا استفاده از روبان قرمز می باشد که هم خوانی خوبی با هندوانه و انار به دلیل رنگ قرمز آن دارد.
اما از مهم ترین لوازم و وسایلی که در این شب استفاده می شود، می توان به موارد زیر اشاره کرد:
انواع میوه و تنقلات یلدا: ما
  مجنونی و وجدی فاتح دومین مرحله لیگ دوچرخه سواری جاده بانوان شدند.
بخش سایر ورزش ها مجله خبری اسپورت استار

به گزارش خبرگزاری فارس و به نقل از روابط عمومی فدراسیون دوچرخه سواری، دومین مرحله لیگ جاده بانوان (جوانان و بزرگسالان) از امروز صبح با رقابت 20 رکابزن از 8 تیم در مجموعه ورزشی تختی تهران آغاز شد.
مسابقه امروز در ماده استقامت جاده برگزار شد که نفرات برتر به شرح زیر است:
استقامت بزرگسالان:
۱- پریسا مجنونی ترمه دستجردی یزد
۲- فروزان عبدال
امشب ددلاین آخرین پروژه‌ی این ترمه و فردا قراره برم دانشگاه که استاد منو ذبح کنه به دلیل غیبت طولانی و بی‌خبرم. البته که استاد خیلی مهربون‌تر از این حرفاس، ولی خودم نسبت به این که این چند روز نرفتم دانشگاه اصلا حس خوبی ندارم.
پروژه‌هه این جوریه که تقریبا ۶ سری داده به ما دادن(مربوط به تمرین‌های طی ترم) بعد الان گفتن برای یکی از داده‌ها یه مدل مناسب پیشنهاد بدید و استدلال کنید چرا مناسبه و نتیجه رو هم تحلیل کنید و با تمرینی که قبلا انجام دا
توی تعطیلات بین دو ترم به سر می‌برم. ترم یک با همه‌ی دوندگی‌ها و استرس‌ها و ناشی‌گری‌هاش تموم‌ شد. از ۱۴تا نمره‌ای که باید داشته باشیم تا امروز ۴ تا وارد پورتال شده. برای این‌کار نمی‌تونم دلیلی جز سوزوندن فرصت اعتراض پیدا کنم. احتمالا امروز همه‌ی نمرات به دستمون می‌رسه و فردا می‌ریم سراغ خان اول ترم دو، انتخاب واحد! امروز یه پلن کلی از درس‌ها و واحد‌ها چیدم برای خودم. تصور می‌کردم اگر کلاس ها رو از اولین تایم (۸صبح) بردارم ، عصر‌ها م
رولت خوری ملیله کاری یکی از ظروف زیبای کاربردی صنایع دستی ملیله سازی اصفهان محسوب می گردد. رولت خوری لب تاجی ملیله ظاهر زیبایی داشته و به شما امکان میدهد تا از آن بعنوان ظرف تزئینی و دکوری استفاده نمایید. ملیله کاری اصفهان بدلیل اینکه هنر دست هنرمندان اساتید اصفهان است هم ارزش مالی و هم ارزش فرهنگی دارد. خرید ملیله کاری اصفهان از هر کجای کشور بسادگی چند کلیک انجام می شود. قیمت ملیله کاری بر اساس کار انجام شده ارزان و کاملا قابل توجیه می با
کشکول ملیله کاری دسته زنبیلی سایز بزرگ از سری محصولات زیبای صنایع دستی ملیله کاری اصفهان است. کشکول ملیله سایز بزرگ برای سرو انواع خورکی ها مورد استفاده قرار می گیرد. صنایع دستی ملیله سازی با ارائه ظروف شیک و کاربردی نظر بانوان ایرانی را به خود جلب نموده. کشکول ملیله کاری مسی هم اثر دست هنرمندان با ذوق و نمادی از هنرهای اصفهان است. کشکول ملیله دسته زنبیلی ظرافت و کیفیت را به شما ارائه می دهد. قدمت ملیله سازی اصفهان به صدها سال قبل باز می گر
رمان    رکسانا   ۸    بقلم     شین  براری  صیقلانی   

((ماشین رو تازه پارک کرده بودم که دیدم یکی برام سوت زد! پیاده شدم که دیدم مانی رو پشتبوم خونهٔ همسایه ایستاده و داره برام دست تکون میده!))
-رو پشتبوم مردم چیکار میکنی؟!
مانی-مگه اینجا خونه خودمون نیست؟!
-زهر مار برو انور زشته!
مانی-همهٔ ملک ایران سرای من است!
-اونجا چیکار میکنی؟!
مانی-یواش!چه خبرت؟!آروم بیا بالا تا بهت بگم!
-از همون درخت بیام بالا؟!من نمیتونم!
مانی-نه در رو و میکنم بیا با
رمان    رکسانا   ۸    بقلم     شین  براری  صیقلانی   

((ماشین رو تازه پارک کرده بودم که دیدم یکی برام سوت زد! پیاده شدم که دیدم مانی رو پشتبوم خونهٔ همسایه ایستاده و داره برام دست تکون میده!))
-رو پشتبوم مردم چیکار میکنی؟!
مانی-مگه اینجا خونه خودمون نیست؟!
-زهر مار برو انور زشته!
مانی-همهٔ ملک ایران سرای من است!
-اونجا چیکار میکنی؟!
مانی-یواش!چه خبرت؟!آروم بیا بالا تا بهت بگم!
-از همون درخت بیام بالا؟!من نمیتونم!
مانی-نه در رو و میکنم بیا با
بسم الله الرحمن الرحیم

***تکلیف: ماجرایی بنویسید که یکی از شرهای سوره مبارکه فلق درون آن ماجرا نمایان شود.
مثل هر روز داشتم پیاده از مدرسه به خانه می اومدم که به اتفاق دوست دوران راهنماییم را دیدم...خیلی تغییر کرده بود...از موهایش بگیر تا کفشش.خیلی توجهی نکردم و مثل سابق باهاش گرم گرفتم..خیلی خوش گذشت یکی دوساعت حرف زدیم و هی خندیدیم.گفت برای اینکه دیگه ازهم بی خبر نشیم هردومون یه بازی آنلاین کنیم من هم قبول کردم.بعد از خداحافظی رفتم خانه.
بازی
پسته، دانه‌ای روغنی و پرفایده و سوغاتی لذیذ است. چه کسی را در دنیا می‌توانید بیابید که شروع به خوردن پسته کند و تا کاسه تمام نشده، دست بکشد؟

این روزها فصل سفر است و هرگاه به سفری رفته‌ایم برای دوستان و آشنایانمان و به طور خاص کسانی که در خارج از مرزها ساکنند، سوغاتی از ایرانمان همراه برده‌ایم.
شما برای عزیزان‎تان چه می‌برید؟ چه چیزی باید ببرید که نتوانند در سرزمینی که ساکن هستند، بیابند؟
در مقاله اختصاصی دلتا، که در بخش گردشگری تهیه
کتاب میرزا تقی خان امیر کبیر : گذر به گذشته ای که نمی شود دید ولی می شود خواند

کتاب میرزا تقی خان امیر کبیرنویسنده: مینا چوپانیانتشارات میراث اهل قلم
معرفی:
آدم با خوندن بعضی کتابها میتونه تا حدی نبودش رو تو بعضی زمان ها جبران کنه مثل خوندن این کتاب…
بریده کتاب:
سربازان به سختی غائله را خواباندند. از امیر خواستند تا لباس عثمانی بپوشد واز شهر بی مزاحمت عبور کند. امیر پاسخ داد: « هیهات! با چون من پخته ای، زهی خیال خامی است که کردید. نعوذ بالله! م
پس از انتخاب شانه و تراکم فرش و طرح فرش ، رنگ زمینه فرش نیز یکی از مواردی است که ذهن خریداران را مشغول خود می کند. بسیاری از شما در بین رنگ زمینه های کرم و سرمه ای که دو رنگ پرطرفدار در بین رنگ زمینه های فرش های ماشینی هستند مردد می مانید. در این مقاله می خواهیم نقاط ضعف و قوت رنگ زمینه کرم در فرش را برای شما بگوییم.
فرش زمینه کرم فضای خانه شما را روشن تر می کند
فرش زمینه کرم روشن ترین رنگ زمینه را در بین رنگ های زمینه فرش کاشان داراست. این رنگ رو
چندتا "حمید" درونم زندگی میکنه.
یک "حمید" شاد و پر انرژی که میتونه کل خیابونای شهر رو متر کنه و از ثانیه ثانیه زندگیش لذت ببره.
یک "حمید" بگو بخند و با روابط اجتماعی بالا که سریع میتونه با آدم های غریبه و بعضا آشنا سریع گرم بگیره و مورد اعتمادشون واقع شه.
یک "حمید" بداخلاق که اصلا حوصله حرف زدن با هیچکی رو نداره.چه برسه ارتباط برقرار کردن.
یک "حمید" کم رو و خجالتی با توانایی ارتباط برقرار کردن ضعیف.
یک "حمید" ناراحت و غمگین که سخت ترین کار دنیا براش خ

در مقابل دیدگاه تولستوی، که هنر را تلاشی برای ترویج ارزش های اخلاقی و اجتماعی می داند، گروهی (مدافعان مکتب هنر برای هنر») قرار می گیرند که اعتقاد دارند این تعریف، هنر چیست؟» نیست؛ بلکه تعریف هنر چه باید باشد؟» است. از نظر آنها به هنر، تنها نباید از دید وسیله ای برای انتقال ارزش های اجتماعی نگاه کرد و چه بسا آثار هنری ای که هیچ ارزش اجتماعی یا اخلاقی را تبلیغ نمی کنند و یا حتّی در مقابل ارزش های اجتماعی، به پا می خیزند و در عین حال، از نظر هنر
معرفی و پیشنهاد هر چند اجمالی  شرکت تلفیق مینا و خاتم هوشمند با محصولات و پلن درآمدزایی قدرتمند با رویکرد جذب بازاریابان بین المللی تحت  مدیریتی هوشمندانه:
شرکتی ایرانی با حداقل 2 سال سابقه دارای مجوز رسمی وقانونی در زمینه فروش محصولات صنایع دستی بومی و اصیل ایرانی در کلاس صاداراتی و بین المللی مانند خاتم کاری مینا کاری ترمه بافی فیروزه کوبی و ... بصورت بازاریابی شبکه ایی در ایران و جهان.
کلیه  محصولات شرکت با توجه به  کیفیت و میزان کار
اواخر آذر ماه که شوهرعمه ام فوت شد، توی اون گیرودار و وسط مجلس ختم، یکی از اقوام تماس گرفته بود و از مامانم خواهش کرده بود که من به جای دخترش فاینال کانون زبان رو شرکت کنم. مامان که مثل من نمیدونست فاینال ها آنلاین شدن، گفته بود ما توی چنین وضعی هستیم و الان تهران نیستیم. اون قوم هم توضیح داده بود که نیازی به حضورتون نیست و این هم کد ملی، باتشکر، خداحافظ. :| من؟ قطعا نمیتونستم و نمیخواستم روی مامانم رو زمین بندازم و به شرکت توی فاینال اجبارا و ا
پک پذیرایی مراسم ترحیم
پک پذیرایی مراسم ترحیم را می توانید در وبسایت ایپک باکس مشاهده کنید .
شما می توانید هم پک های آماده ترحیم موجود در وبسایت را سفارش دهید و هم اقلام آن را به دلخواه و سلیقه خود انتخاب کرده و بسازید .
ایپک باکس با سابقه درخشان در زمینه پذیرایی از مراسمات عقد و عروسی ، تولد ، ترحیم ، سمینار ، همایش ، جلسات دفاع پایان نامه و ... توانسته رضایت مشتریانش را جلب و جایگاه خوبی را پیدا کند .
یکی از کارهای مهم در برگزاری مراسم ترحیم خر
دانلود رمان اختصاصی عشق و ترس

نام رمان:عشق و ترس
نویسنده:ترمه
موضوع: ترسناک،کل کلی
تعداد صفحات:۶۲۳
خلاصه رمان :
دانلود رمان اختصاصی عشق و ترس داستان درمورددختری به اسم آسمانه که برای ادامه تحصیل به تهران میاد وبه دلیل یک فوضولی کوچولو بااتفاقات ترسناک و گاه هیجان انگیزی روبه رومیشه. شروع داستان باکل کله ولی کم کم ترسناک میشه من توی این رمان سعی داشتم عشق و ترس و باهم به تصویر بکشم.
معرفی و پیشنهاد هر چند اجمالی  شرکت تلفیق مینا و خاتم هوشمند با محصولات و پلن درآمدزایی قدرتمند با رویکرد جذب بازاریابان بین المللی تحت  مدیریتی هوشمندانه:
شرکتی ایرانی با حداقل 2 سال سابقه دارای مجوز رسمی وقانونی در زمینه فروش محصولات صنایع دستی بومی و اصیل ایرانی در کلاس صاداراتی و بین المللی مانند خاتم کاری مینا کاری ترمه بافی فیروزه کوبی و ... بصورت بازاریابی شبکه ایی در ایران و جهان.
کلیه  محصولات شرکت با توجه به  کیفیت و میزان کار
موانع خلاقیت

خلاقیت به‌ عمل درآوردن پتانسیل‌های‌ ذهنی، فکری و سازمانی است‌ به عبارتی در درون ذهن، فکر و منابع و امکانات سازمانی یک‌ ایده جدید نهفته است و نه در وراء آن، بنابراین می‌توان نتیجه‌ گرفت که در سازمانها جلوگیری و حذف عوامل‌ بازدارنده ظهور خلاقیت از وجود و اثبات استعداد خلاقیت مهم‌تر است. مدیران با رفع موانع خلاقیت در سازمان، گام مؤثری را در جهت تبلور خلاقیت سازمانی برداشته و موجب بروز فکرهای جدید و خلاقانه خواهند شد.
عو
سلام خواهرِ گُلَم
اینم شعری که همچون تیر 
قلبِ دلداده ات را نشانه رفت 
و تار و پودِ احساسش را در هم نَوَردید
مریمم، کنیزِ زهرا (علیها سلام)
مریمم، عشقِ به مولا (علیه سلام)
مریمم، رضا
و مرضی
مریمم،   بنده ی راضی
مریمم،
آیه ی پاکی
مریمم،   بهشتِ خاکی
مریمم،
جوان و زیبا
مریمم،
مرضیِ مولا (علیه سلام)
/_/-/_/-/_/-/_/-/_/-/_/-/_/
مریمم،
روشنیِ آب
مریمم، سپیدیِ ناب
مریمم، پرتوی
آفتاب
مریمم، شعاعِ مهتاب
مریمم،
عاشقِ بی تاب
مریمم، گوهرِ نایاب
مریمم،
سنگِ جواهر
م
آسمون رو ابر محکمی گرفته ،همه جا خیس و نمناکه ولی بارون نمی باره... هنوز که هنوزه ته وجودم عادت به این آب و هوا ندارم انگار... انگار که شالوده ی من با آب و هوای جنوب غربی ریخته شده . انگار که باید کلی دیگه بگذره تا چشمام عادت کنن...
کلاس کرم شناسی با هزار جور زحمت و مشقت برای باز نگه داشتن چشمام و awake  بودن، تموم شده . کلی وقت دارم از الان تا ساعت تشریح. همکلاسی هام رو میبینم که گله گله راه افتادن و دارن با هم حرف میزنن... به خودم خرده میگیرم که چرا تو ج
پالتو از مهم ترین پوشش های فصل زمستان است که افراد را در برابر سرما محافظت می‌کند.

پالتو یا اورکت، یک نوع کت بلند است  که به عنوان بیرونی ترین لایه پوشاک، پوشیده و در زمستان برای حفظ گرمای  بدن استفاده می‌‌شود. قد آن معمولا تا زیر زانو می‌رسد. در اکثر مواقع،  پالتو با روپوش های کوتاه یا کاپشن های بالای زانو اشتباه گرفته می‌شود.  پالتو از پارچه های ضخیم مانند چرم، خز و پشم تولید می‌شود. با شروع فصل  زمستان انتخاب پالتوی مناسب محل کار یا م
۱- کدام روتختی برای کدام تختخواب!
به دلیل تنوع در رنگ و شکل، انتخاب آن برای اتاق خواب ممکن است دشوار به نظر برسد. پیش از خرید اگر به نکاتی همچون سنتی یا امروزی بودن آن، مجلل یا ساده بودن، رنگ سرد یا گرم داشتن آن توجه داشته باشید، می توانید درست ترین انتخاب را داشته باشید. همچنین به یاد داشته باشید هر روتختی ای برای هر تختی مناسب نیست؛ چرا که به عنوان مثال، تختخوابی با چوب های سنگین و کار شده مطمئنا سبک های مجلل و سنگین را طلب می کند و انواع  ساد
شهریار قنبری از شاعران و ترانه سراهای معروف و نامی ایران هست که نمونه شعرهای این خواننده توسط خوانندگان نامی خوانده شده .
امروز برای شما در بخدانید یک سری از شعرهای زیبای این ترانه سرا را برای شما آماده کرده اییم :

شهیار قنبری (زادهٔ ۶ مرداد ۱۳۲۹ در تهران)شاعر، ترانه‌سرا، آهنگساز، نمایش‌نامه‌نویس، فیلم‌ساز، روزنامه‌نگار، مجری و برنامه‌ساز رادیو و تلویزیون و خواننده‌ی ایرانی است. او فرزند حمید قنبری دوبلور مشهور است.

بوی گندم مال م

زمانی که در فکر خرید هدیه ای کوچک برای همسر، مادر، دوست و … هستید، معمولا خرید یک شال و یا روسری جز اولین هدیه هایی است که به ذهنتان می رسد، زیرا شال و روسری زیاد استفاده می‌شود و خانم‌ها هر چقدر هم که خودشان شال و روسری داشته باشند باز هم از هدیه گرفتن آن خوشحال می‌شوند و به کارشان می‌آید.
شال و روسری به عنوان هدیه چند مزیت دارد:1. هدی? مقرون به صرفه ای است.2. نیاز به دانستن سایز ندارد.3. جز پوشاکی است که زیاد استفاده می شود.4. تنوع زیادی دارد
قدمت سجاده فرش و سجاده:

از ابتدای اسلام از فرش معمولی یا حصیر
برای نماز استفاده میشد اما با بافت اولین سجاده ها این فرش ها در مسجد برای امام جماعت
و نماز فرادا استفاده شدند. این سجاده ها در ابتدا از جنس پارچه یا پوست حیوان یا حصیر
و به صورت تکی بودند اما پس از گذشت چند قرن مزیت این سجاده ها باعث شد سجاده فرش یا
همان فرش های سجاده ای بافته شوند.

طرح و نقش فرش های سجاده ای و سجاده:

طرح سجاده فرش و سجاده بسیار شبیه هم است
با این تفاوت که طرح

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها